Kuidas väikelapse drenaaž vähendab

Väikelastel suurenenud lima drenaaž võib olla allergia, viirusnakkus, nagu külm või gripp, või bakteriaalne infektsioon, nagu sinusiit. Limaskesta äravool võib esineda kui vesine nina või lima võib koldesse tagasi kukutada ja põhjustada valulikku kõritust ja köhimist. Kuigi lima drenaažil on erinev põhjus, on äravoolu vähendamise meetodid sarnased ja võivad töötada mitme tingimuse korral. Enne pediaatriliste ravimite manustamist, eriti esimest korda, pidage nõu pediaatriga.

Andke oma lapsele allergiavastase drenaaži korral pediaatrias kasutatava valemi antihistamiin. Allergilise rünnaku ajal tekitab keha histamiine, mis põhjustavad vesine nina ja sügelevad, vesised silmad. Antihistamiin peatab histamiini tootmise, et võimaldada ninatsoonide kuivamist.

Andke lapsele pediaatriline dekongestant kas viirusliku infektsiooni pillides, vedelas või ninaspreimas. Viirusinfektsiooni ajal muutuvad limaskestad põletikuliseks ja suurendavad lima tootmist. Dekongestant kahandab kudesid ja vähendab lima tootmist.

Kasutage külmetu lasterooli, mis kombineerib nii antihistamiinikumi kui ka dekongestanti viirusinfektsiooni jaoks. Pediaatrilised külmvalemid võivad sisaldada ka köha pärssivat ja mitte-aspiriini valuvaigistit. Koos need ravimid leevendavad turset, vähendavad lima tootmist ja eemaldavad ninatsooni, samal ajal leevendavad köha refleksi ja vähendavad teie lapse palavikku.

Konsulteerige oma pediaatriga, kui sümptomid kestavad kauem kui 10 päeva madala palavikuga, paksu kollase lima ja turse silmadega. Teie lapsel võib olla bakteriaalne infektsioon ja lisaks muudele ravivõimalustele on vaja ka antibiootikume.