Kuidas reageerida vaiksele ravile

Kui inimene, keda sulle meeldib, annab teile vaikset kohtlemist, võite tunda kaotust, kuidas temast sa vastata. Võibolla tegite midagi, mis tõesti tema tundeid halvendaks, kuid on siis vabandanud. Võib-olla te isegi ei tea, miks ta teid ignoreerib, kuid tunnete vajadust teada saada. Vaikne ravi on passiivse agressiivse käitumise tüüp, mitteverbaalse agressiivsuse vorm, mis ilmneb negatiivses käitumises Andrea Harrni, nõustaja ja psühhoterapeudi sõnul. Õppimine, kuidas seda lahendada, aitab teil nautida rohkem täidetavaid suhteid.

Küsige temalt, mis on vale ja kui on midagi, mida saate selle parandamiseks teha. Tõenäoliselt jätkab ta teid tähelepanuta jätmist, kuid üritades vestlust alustada, näitate talle, et te hoolite. Vaikne ravi on segadusttekitav, Jeremy Shermani sõnul evolutsiooniline epistemoloog. On raske välja mõelda teie kallimale tehtud kavatsused, kui ta on täielikult kommunikatsioonist välja lülitanud. Ole kannatlik, kui proovite välja mõelda oma käitumise algpõhjuseks.

Ära mängi mängu. Kui teilt küsitakse siiralt, mis on vale ja ta ei reageeri, on ta mõnevõrra manipuleeriv. Selle asemel, et nad jääksid ringi ja paluksid, et ta teid alati teie juurde avaneks, lihtsalt jalutuskäigu kaugusel ja laske tal teada, et proovite uuesti mõne tunni pärast. Vastavalt psühholoog John M. Groholile on ainus võimalus edukaks kommunikatsiooniks olla oma partneriga avatud ja aus. Vaikne ravi ei ole kasulik ja takistab tõhusat suhtlemist.

Muutke negatiivset mustrit. Kui teie partner jätkab pidevalt vaikset ravi, aitama tal töötada oma elus arenenud harjumust ümber suunata. Oodake, kuni ta hakkab sinuga uuesti rääkima, ja siis probleemi lahendamiseks. Vastavalt eHarmonia töötajate sõnul on vaikimisi teretulnud inimese isiksus kui võimalus rasketest emotsioonidest tulla. Arutlege oma partneriga erinevatest toimetulemisviisidest, näiteks emotsionaalsete mängude hea suhtlemise valimine ja manipuleerimisega seotud haavatavus.

Ärge muretsege oma partneri pärast. Näidake talle, et te hoolite teda ja jääte temale läbi kõigi elu väljakutsete. Kui te avaldate oma armastust ja pühendumust teda, ei pruugi tal kiusatust konflikti ajal mängida koos teiega mänge. Kuna vaikne ravi on vastupidine haavatavusele, lase tal teada, et te oleksite tore, et ta oleks teiega avatud, mida ta tunneb. Selgitage, et ta ei pea oma reaktsiooni kartma ja püüate temaga koos töötada mis tahes küsimustes, millega ta silmitsi seisab.