Kuidas leida oma ema sündi tasuta

Kui otsite oma sünnipäeva ema, võis sa kontakti kaotada, kui ta teid ennast vastuvõttevateks sai, kaotas hooldusõiguse lahingu, andis teid hooldustõkendite kätte, läks vanglasse, võeti teie vanema lapseröövi tõttu teie isa Või teie lapsendajad jätsid lapsele avatud suhtlemise lepingust taganema. Kuid on olemas viise, kuidas saate oma sünnipäeva tasuta leida ja võib-olla taastada suhte või vähemalt saada vastuseid oma küsimustele tema kohta.

Koguge kogu oma sünnipäeva ema kohta. Pange teave arvutifaili või paberkausta ning hoia metall paberikarbis kogu paberiteabe koopiat. Võite paberi üksusi skannida, kleepida need e-kirja või lisada need e-kirja PDF-failina, saata neile e-kirjad ja seejärel salvestada need e-kausta nimega “Minu sünni ema”.

Liituge veebipõhiste nõustajate foorumitega. Paljud grupi liikmed on kogenud otsijaid ja pakuvad teile kasulikku nõu. Lugege esseesid, mille need rühmad on loonud ja mis sisaldavad üksikasjalikku otsinguinfot. Üks näide sellistest foorumitest on Adoption.com’i üldine nõustamisfoorumi foorum.

Registreerige paljudele online-ühenduste andmebaasidele adopteerijatele ja teistele täiskasvanutele, kes otsivad oma sünni vanemaid, näiteks International Soundex Reunion register. Kui teie sünnipäeva ema teid otsib, võib ta teie kontaktteavet leida ühes neist andmebaasidest.

Võtke ühendust inimestega ja asutustega, kes kohtusid teie sünni ema ajal, kui olete temaga seotud. Küsige oma lapsendajat või lapsevanemat, haiglasse, kus olete sündinud, lapsendamist korraldav vastuvõttev asutus, teie riigi hooldusraviasutus või kohus, kes töödelnud teie sünni vanemate abielulahutuse, vahi alla võtmise või vastuvõtmise menetluse.

Uuri, kas riik, kus teid vastu võeti, säilitab vastastikuse nõusoleku vastuvõtmise otsinguregistri. Kui riigil on register, registreeruge ja öelge, et olete nõus oma sünni ema poole pöörduma. Riigid võivad registreerida väikese tasu, kuid mõned loobuvad tasust. Lisateabe saamiseks Ameerika Ühendriikide riikliku vastuvõtmise kohta saate alla laadida tasuta PDF-i brošüüri föderaalse lastehoiu informatsiooni portaalist “Juurdepääs kandekohtadele”.

Otsige oma ema perekonnanimega inimeste pereliikmete genealoogilisi andmebaase. Vaadake üle teisi tasuta veebibaasialasid, millel on teie otsingule vastav teave, sealhulgas need, mis sisaldavad järelepärimisi, vanglate dokumente ja elulist statistikat, näiteks “esivanemate hunt”.

Kasutage sidusate sotsiaalse meedia ressursse, et leida oma sünni ema. Otsige oma sünnipäeva ema Facebookis. Teavitage Twitteri jälgijaid sellest, mida otsite oma sünnimäda. Loo blogi pealkirjaga “Ma olen [teie sünninimi] Minu sünni ema otsimine [teie sünni ema nimi]”. Otsige online-liikmelisuse rühmi inimestele, kes jagavad tema erilisi huve, näiteks vooderdamine, ja küsige, kas keegi teab sinu sündi ema.