Kuidas kaalust alla võtta, kui kaalute 400 naela

Kui te kaalute 400 naela, on kindlasti kindel, et võite kaotada paar naela. Paljudel juhtudel on protsess sama, kui kaalute 200 või isegi 150. Kuid alustamisel võib võtta mõni täiendav samm tagamaks, et te ei kahjusta ennast, kui keha teie uuele ravirežiimile kohandub. Oregoni Hillsboro Ben Cohn Fitness Coach märgib ka, et paljudel, kellel on tõsine ülekaalulisus, on pikka aega olnud ebaõnnestunud kehakaalu langetamise katsed. Varasemate edutegurite motiveerimine aitab teil alustada uute kaalukadu harjumuste loomist.

Ettevalmistavad sammud

Tellige ja kohtuge arstiga. Kui teil on terviseprobleeme, mis põhjustavad teie liigset kaalu või mida võib raskust kaotada, suurendades oma arsti abistamiseks kaalukadu. Kui arst lubab teil kaalust alla võtta, jätkake selle artikli sammudega.

Toitumise kava

Hoidke kogu kahe nädala jooksul toitu ajakirja. Kirjutage, mida sa sööd ja kui palju iga toitu. Kasutage võrgukalorite loendurit, et märkida, kui palju kaloreid iga üksus esindab.

Treeningplaan

Koguta kaloreid, mida te kahe nädala jooksul tarbisite, ja seejärel jagage 14-ga. Tulemuseks on teie keskmine päevane kalorite arv. See võib olla üllatavalt suur hulk, kuid ei hinda ise. See tähendab ainult seda, et luua lähtepunkt, kust võite kaalulangusprogrammi luua.

Hooldus

Võtke igapäevane jalutuskäik kahe nädala jooksul, kui olete ajakirjanik. Ärge muretsege kauguse või kiiruse pärast, lihtsalt pääsege mõnda aega ja kõndige. See aitab teie keha harjuda aktiivsemaks muutuma.

Kasutage tasuta veebikalorite kalkulaatoreid, et kujundada igapäevane toit, mis on 500 kuni 1000 kalorit väiksem kui tavapärane päevane tarbimine. Mõõduka ja kehalise tervisega seotud hariduse veebisaidi HelpGuide.org sõnul tähendab see, et te kaotate 1 kuni 2 naela nädalas või kuni 100 naela oma esimese aasta jooksul üksinda.

Kasutades kõige rohkem kaloreid, mida te sööte, lõigates ära kõrge kalorsusega, vähese väärtusega toiduainetega nagu kompvekid ja rafineeritud terad. Selle asemel sööd teravilja, köögivilju ja toitu, mis on rikkalik proteiini ja taimeõlidega. Võtke igapäevane multivitamiin, et tagada toitumise ajal hea toitumine.

Jooge suur klaasitäis vett 10 minutit enne iga sööki ja esmakordselt öeldes, et söömine on näljane. Isikliku treeneri ja autori Bill Phillipsi sõnul aitab see teil kontrollida oma osi ja suupistete kõverusi.

Võtke üks päev oma toidust igal nädalal. Kuigi see aeglustab teie edusamme mõnevõrra, hoiab see teie pika aja jooksul dieeti. Kolmapäeval on kergem vastupanu sellele ravile, kui teate, et võite laupäeval lubada.

Jätkake iga päev kõndima, järk-järgult üles ehitades oma distantsi ja kiirust. Kui tunnete valu, pearinglust või õhupuudust, pöörduge enne oma kõnnakute jätkamist oma arsti poole.

Kui kõndimine muutub lihtsaks, uuendage oma südame rohkem agressiivseks harjutuseks nagu jalgrattasõit või ujumine. Jällegi on kõige parem kontrollida oma arstiga enne muudatuse tegemist.

Hankige vastupanu treeningut nagu kaalukoolitus või joogat kolm korda nädalas. Paljud ülekaalulised inimesed leiavad, et see on inspireeriv samm. Nad on tõstetud lihtsalt liigutades ja võimas jõusaalis üllatavalt suuri kogusid.

Jälgige oma ajaviites oma toite, kehalist koormust ja kehakaalu. Phillips märgib, et paljud inimesed aitavad seda sammu üksteisega edasi liikuda.

Andesta endale, kui sa “vagunist kukkuda”. Toitumine on pikaajaline elustiili muutus. Sa ei ole täiuslik iga päev.

Andke endale väikesed mittetoidulised hüved võrdlusalaste eesmärkide saavutamiseks. Mõned inimesed eelistavad kasutada kaaluga seotud eesmärke, näiteks kaotada veel 10 naela. Teised otsustavad seada oma eesmärgid järjestikusteks päevaks, ilma pettuseta.