Kuidas kaalust alla võtta ingveriga

Ingver on Aasia päritolu juurvilja, mis õitseb niiskes troopilises pinnases. Ingver on kasutatud üle 4,400 aasta pikkuste kulinaarsete vürtside tarvikutena ja on taimede raviks seedimist, iiveldust ja kõhulahtisust vähemalt viimase 2000 aasta jooksul. Te saate ka ingverit, mis on loetletud paljudes üle-raviprotseduurides sisalduvate toidulisandite koostisosana, kuigi ei ole tõendeid selle kohta, et ingver saaks otseselt mõjutada kehakaalu langust. Ingver on lisatud Ayurveda rasvumise parandusvahendina – tervikliku doktriini, mis keskendub keha tüübile ja tasakaalustab teie keha sisemise rütmi. Ingveri kehakaalu alandamiseks kasutage seedimist soodustavaid Ayurveda ravimeid.

Ajurveedilised kehakaalu tõrjevahendid ingveriga

Joomine suurendab seedimist kaks korda kolm korda päevas ingveri teed. Ajurveediline ravim tähendab rasvumise paranemise osana seedimisega seotud seedetrakti suurendamise teel.

Kuidas teha ingveri teed

Chew ingveri juurest viilu paar minutit enne iga sööki. Alternatiivina segage väike kogus riivitud ingveri juur sidrunimahla ja soola. Enne iga sööki sööge kaks piima segu. Lisaks seedimist suurendab söögiisu vähendamine enne iga sööki väikese koguse ingveri.

Spice oma ingveri toitu nii sageli kui võimalik.

Segada 1 tl toniõli gugguli koos ingveri ja meega maitse järgi. Võtke segu kaks kuni kolm korda päevas, et stimuleerida kaalulangus, nagu Ajurveedi arstid seda ette näitavad.

Lisage värske ingveri juur 1-1 / 2 teelusikatäit 2-klaasist mõõtutiiglit. Kasutage ühte supilusikatäit ingverist, kui eelistate kerget tee maitset või kasutate väiksemat tuupi.

Lisage mõõtekorkile 1-1 / 2-tassi joon keeva veega. Lasege ingveril kümmekond minutit kuumas vees.

Tõmmake ingveri tee mõõtutiigist teekruuni või tee tassi.

Siputage ingveri tee 1 kuni 2 tl. Meest, vastavalt oma maitsele. Sidrunimahla lisab ingveri teele maitse.