Kuidas eemaldada näo põse juuksed

Kui leiad ennast pettunud liigsete näo juuste pärast, võtke mõni hetk enne seda, kui jõuate selle rätiku või pintsetti juurde, mis just teie silmadele töö lõpetas. Valitud juuste eemaldamise meetod tuleb valida vastavalt naha tüübile ja näopiirkondade probleemidele. Juuste või pindade eemaldamine juustele mõjutab teie naha välimust ja tunde. Parim juuste eemaldamise meetod, et oma põsed sujuks, ja teie nahk aitäh.

Lahustage depilatorkreemiga

Segude eemaldamise kreemid on kõige valutumad näopuhastusvahendid. Näole peenestatud õhuke kiht lahustab juukseid pinnale. Iga kord kuni kaks nädalat hakkab kogunema taas, sõltuvalt sellest, kui kiiresti juuksed kasvavad, kuna juuksed pole juurest eemaldatud. Pärast kasutamist pesta juukseid alla 10 minuti jooksul. Valige näole mõeldud depilatsioonkoor, sest näonahk on tundlikum kui keha nahk. Enne selle põske kasutamist katsetage seda kätt või jalghaju, ja kui teil tekib valu või ebamugavustunne, valige teine ​​koor. Kasutage kreemi puhta ja kuiva naha öösel, sest nahk võib mõne tunni jooksul pärast kasutamist kosmeetikat ja keskkonda veidi tundlik olla.

Tweeze neid ära

Tweezing sihivad juukseid kahes ja kolmandas rühmas, kõige paremini sobivad need, kellel on minimaalne juuste eemaldamise vajadus. Hea valgustusega suurenduspeegli ette asetamine aitab teil selgelt näha juuri. Proovige riiet soojas vees leotada ja juukseid pehmendamaks õrnalt pinnaga. Nahk juuste all tuleks tõmmata tugevalt ühe käega, samal ajal kui juuksed eemaldatakse kasvu suunas, kasutades teravat pintsettide komplekti. Juuksed võivad tükeldamise ajal naha pinnale või veidi allapoole lõhkeda. Seda tuleb korrata üks või kaks korda nädalas sõltuvalt sellest, kui kiiresti teie juuksed kasvavad.

Vaha, põske

Vahatamine annab pikaajalise karvade eemaldamise, kuid nõuab natuke ettevalmistust. Nahal tuleb puhastada puhastusvahendiga päev enne seda, kui vaha tekitaks juuksed pinnale. Vältige vahatamist, kui teil on tundlik nahk või kui kasutate retinoide. Juuksed peavad olema efektiivse eemaldamise jaoks vähemalt 1/4 tolli pikkused. Vahatamine võib toimuda salongis, kasutades vaha ja ribasid, kuid kodus eemaldamisel on lihtsam valik vahaplaadist. Vahaviltidel on vaha puutumatu ja neid on vaja ainult niisutada, et kuivaks nahka ja tõmmataks juuksekasvu vastupidises suunas. Järgnevalt rakendage alati rahustav kreem, kasutades ülespoole ümmargusi liigutusi, et leevendada punetust ja ärritust ning vältida 24-tunnilist päikesevalgust pärast protseduuri.

Sugaring on pehmem

Suhkur on alternatiiv vahatamine neile, kellel on tundlik nahk, kuna see on kerge temperatuur ja kogu looduslik valem. Niisutav pasta, mis sisaldab sidrunimahlit, roosuhkrut ja vett, tasandatakse nahale ja eemaldatakse juuksekasvu suunas riidettidega. Kuigi vahatamine kleepub kogu naha pealmise kihiga, eemaldatakse suhkruga ainult surnud naharakud, mis aitab protsessi pinnal uuendada. Kui teil on jämedat juuksed, võib see nõuda rohkem kui ühte taotlust. Igasugust jääki võib niiske lapiga maha pühkida.

Niitmine eemaldab kogu juuksefolliikli ilma nahka häirimata. See loob kõige pikaajalisi tulemusi ja nõrgendab juukseid regulaarselt, vähendades juuste edasist kasvu. Juuksed eemaldatakse ka täpselt, jättes vähem tagasi. Kuigi see ei kahjusta nahka ja sobib kõikidele nahatüüpidele, avaneb keermestamine poorid, andes nahale protsessi mini näo. Kui teil on akne-alane nahk, tuleb lõikaja pühkida õrnalt antibakteriaalseks, näiteks viigimähkli või teepuuõli, pärast põske, et vältida bakterite imendumist.

Raseerimine lõikab juukseid naha pinna kohal, nõudes minimaalset ettevalmistust. See toimib valutult, kui seda tehakse hoolikalt, mis kestab vahemikus üks kuni kolm päeva enne taastumist. See ei pehmutage juukseid ega takista edaspidist kasvu, nii et see sobib kõige paremini neile, kes on valmis regulaarselt raseerima. Paljud mehed eelistavad raseerimist, kuna neid saab oma hommikust rutiini lisada. Kui teie poorid on avatud ja juuksed pehmendavad, hakkab pärast duši all raseerimist saama sujuvama tulemuse. Enne raseerimist koorimine pehmest puhastamiseks ümara ümara liigutusega eemaldab surnud naharakud ja sissetulevad karvad. Kandke nahk alati oma nahatüübile sobiva raseerimiskreemi või geeliga ja raseerige juuste kasvu suunas, et vältida habemeajamist. Pange nahale niisutav kreem, mis sisaldab lagritsajuure või kofeiini, et vähendada punetust ja nahka.

Threading Thins

Raseerige ja peegeldage