Kuidas välja selgitada minu tennise oskuste tase

Ameerika Ühendriikides mängivad amatöör tennislased National Tennis Rating Programmi. See annab selged suunised kõikide oskuste tasemete kohta, alates algajast kuni edasijõudnute ja isegi pro-st. Süsteem töötati välja selleks, et tagada, et mängijad oleksid võrdselt sobitatud ja konkureerivad teiste sama oskustasemega. NTRP-i hindamissüsteemi kasutatakse kõigi Ameerika Ühendriikide tenniseklubide liigade, turniiride ja tegevuste jaoks ning see on ka kogu USA riigi ametlikus järjestussüsteemis heaks kiidetud mitte-USTA tenniseürituste jaoks.

Hinda oma oskusi osaliselt, sõltuvalt sellest, kui kaua olete mänginud tennist. Kuigi aja pikkus ei määra mingit kindlat taset, kui sa oled mõnda aega mänginud, siis tõenäoliselt ei ole see punktis 1.0 või 1,5, mis on algajale hinnang, vaid lihtsalt palli löömine. Kui teil on võimalus lüüa pall üle võrgu ja osaleda lühikeses võistluses, kuid ei pruugi oma võistluste suunda juhtida ja teil on ikka veel probleeme palli õigeaegse saamisega, siis on teil punktisumma 2,0 või 2,5.

Hinda endale 3.0 juures, kui teil on võimalik ralli järjekindlalt osaleda, kuid punktide täitmine vajab endiselt tööd. Kui hakkate saama punktid häälestada, kuid puuduvad sügavus ja mitmekesisus, siis on tõenäoliselt punktis 3.5. Kui teil on kindel palli löök, suund, juhtimine ja sügavus ning kui teie repertuaar kaadritesse hakkab sisaldama linde, üldkulusid ja netomänge, on teie tase 4,0.

Hüppa 4,5 tasemele, kui suudate ennast kindlalt saada punktid oma esimese teenimisvõimaluse saamiseks ja asetage oma teine ​​teenus täpsusega ning kui sa löövad ka jõuga ja pöörleksid ning suudad dikteerida kiirust.

Asetage oma oskused tasemele 5.0 kuni 5.5, kui teie mäng sisaldab erinevaid strateegiaid, jõudu, täpsust ja järjepidevust. Ja kui olete riigisiseselt järjestatud ja suuteline konkureerima kolledžis, riiklikel või rahvusvahelistel turniiridel, siis langete 6,0-le. Kui olete meeste või naiste pro-turismi mängija, teate juba, et teie oskuste tase on 6,5 või kõrgem.