Kuidas valida õiget jalatsit ristkoolituseks

Kui teete mitmesuguseid sporditegevusi, alates aeroobist kuni spordiga, võib teie jaoks sobiv olla võistlusklass. Kuigi mõned kingad on loodud konkreetseteks tegevusteks, nagu kõndimine, jooksmine või tennis, on koolitusklassi mitmekülgne võimalus, mis vastab treeningujõu vajadustele, kes soovib oma treeninguid segada. Järgige neid sobivuse ja funktsiooni näpunäiteid, et tagada õige paari ostmine teile.

Määrake oma jalatsikaupa valikulise risttreeningu kinga osa. Kuigi need kingad on tüüpiliselt märgistatud, peate võib-olla küsima müügiesindajalt kinnitust, et kingad, mida otsite või proovite, suudavad vastata teie vajadustele.

Valige proovimiseks mitu erinevat marki kingi. Kuna iga bränd võib pakkuda erinevat kujundust ja risttreeneri mudelit, on oluline proovida mitut tüüpi, et tuvastada, milline tüüp sobib teile kõige paremini.

Kontrollige iga kinga sobivust. See võib olla saavutatud teie varvaste vigagamisega (peate olema võimeline fännima oma jalgu välja ja vingerdama varbad), tuvastades, kus varba ülemine osa on jalatsi ülaosa suhtes (pisipiltide pikkus peaks olema pindala) Ja kand tuleb jalatsi kandmisel end turvaliselt ja toetada.

Vaadake jalatsiga seotud sobivaid küsimusi ja veenduge, et proovite iga jalatsi sokkidega, mida treeningu ajal kannate. Näiteks jalutage kogu ruumi. Kas teie jalg on pehmendatud ja toetatud? Kas suu on piisavalt kerge, kui soovid oma valikut teha? Kas ka jalg jääb liikumisel stabiilseks (jalg ei tundu, nagu oleks see kingast välja tõmmata või libiseda)? Kui vastasite ükskõik millisele nendest küsimustest, siis pole jalatsite jaoks teie jaoks midagi.