Kuidas teha omatehtud huulte puhastamist

Hõbeda huulte õrnalt koorimine huulte puhastamiseks hoiab neid tervena ja siledad. Narkkaupluses leiate mitmesuguseid kommertsiaalsete huulte pesu, sh eritooted, mis võivad eelarvest olla rasked. Tee oma huulte pesu pennikele, kel on köögis mõni igapäevane koostisosa. Kui teie kuivad, pragunenud huuled püsivad, vaata oma arsti, et määrata probleemi põhjus. Vastasel korral pea köögile ja puhastage.

Koht 1 tl looduslikku mesi väikeses, steriilses tassis. Soojendage mee, millel on paranemis- ja niisutavad omadused, mikrolaineahjus nelja kuni viie sekundi jooksul.

Segage 1 tl õli, mis tagab õhukese kaitsva barjääri. Valige tervislik, söödav õl, nagu oliiviõli, magusama mandliõli või päevalilleõli.

Lisage 2 tl granuleeritud valget suhkrut, mis loob pehme naha eemaldamiseks õrna ja abrasiivse koorija. Kui soovite, segage sidrunimahla tilga.

Lisage 1 kuni 2 tilka eeterlikku õli, soovitav. Proovige piparmündi või võlukeppi rahustav, paranemisvõimelise nühaduse puhastamiseks või huulte puhastamiseks mango-, lubja- või sidrunimaitselise õliga.

Pese oma käed, seejärel kasutage oma sõrme, et puhastada huulte puhastamiseks, kasutades õrnaid ja ringikujulisi liikumisi. Pühkige huulte puhastamiseks niisket puuvillast palli. Lõpeta, kasutades oma lemmik huule kreemit või palsamit.