Kuidas oma toitumisalast tegevust alustada

Kui teile meeldib aidata teisi ja olete huvitatud tervise ja heaolu tööstuse toimimisest, võib toitumine olla teie jaoks ideaalne karjäär. Kuna inimesed peavad endiselt terviklikku tervislikku lähenemisviisi, mis hõlmab dieeti, kaalulangusstrateegiaid ja toidulisandeid, siis nõuavad nad tihtipeale kutsetöötajaid, kes aitavad neil oma tervisega seotud eesmärke saavutada. Eduka toitumisettevõtte loomiseks peate teadma vitamiinide ja mineraalide põhialuseid, toidu funktsiooni kehas ja selget ettekujutust pakutavate teenuste liigist.

Uurige oma riigi haridus-, koolitus- ja toitumisalase tegevuse litsentseerimise nõudeid. Kaaluge toitumisalase täiendõppe läbimist ja määrake, mida see maksab teile ametliku koolituse saamiseks. Otsustage, kas teed üksinda või grupi tava või võrgustiku osana.

Lugege kogu toitumisalase ettevõtluse kohta, uurides võimalikult palju ettevõtteid. Otsustage, kas rõhutate toodete müüki või pakute nõustamisteenuseid. Otsige tööd jaemüügiettevõttes, mis müüb toitumisalaseid tooteid või teenuseid. Lahendage, et olete treenimise ajal hea töötaja.

Kaaluge liitumist turustusvõrguga, mis pakub täisteenust, mis võimaldab teil alustada toitumisalast tegevust väikese investeeringu jaoks. Paljud mitmetasandilised ettevõtted pakuvad väljaõppe- ja tugiteenuseid teie levitaja suhte osana.

Uuringute tegemine online-toitumisalase tegevuse alustamiseks. Internetis veebisaitide kujundajad ja võrguturunduse spetsialistid, kes aitavad teil kavandada funktsionaalset veebisaiti potentsiaalsete klientide leidmiseks. Kavandage täiendkoolituse pakkumine artiklite ja infolehtede kujul või võta palk vabakutselise konsultandi teie jaoks.

Konsulteerige advokaadiga ja kinnitatud avaliku sektori raamatupidajaga. Luua seos pangaga või rahastajaga, et luua rahastamisallikas, kui teil pole piisavalt kapitali. Kui teil ei ole ärikogemust, võtke ühendust kohaliku väikeettevõtete haldusbürooga või kaubanduskojaga ja küsige vabade ärikursuste kohta.