Kuidas naistel keha lõhnast lahti saada

Kui te arvate, et teie kehal on halb lõhn, peate võib-olla muutma oma isiklikku hügieeni rutiini. Isegi kui sama seep ja deodorant on teie jaoks juba aastaid töötanud, võib teie kehkeemia muutuda noorukieas, raseduse või menopausi ajal. Toitumise muutused, ravimid nagu antibiootikumid ja teie kehas sisalduvate bakterite tasakaalustamatus võivad samuti põhjustada halva lõhna. Kuigi tõsine, lakkamatu keha lõhn võib olla tähtis terviseprobleemide lahendamine, võite tavaliselt lahinguaegsete lõhnade hoolikat hoolitsust.

Dušš või ujuge vähemalt üks kord päevas, isegi kui arvate, et te ei pea seda tegema. Peske kogu keha antibakteriaalsete seepidega, mis aitab kõrvaldada nahale sattunud bakterid, mis kombineerib higiga lõhna tekitamiseks. Kui leiate, et teil on eriti tugev suguelundite lõhn, kasutage spetsiaalselt tupeala jaoks koostatud puhastusvedelikku. Kasutage iga duši jaoks puhast pesutit ja vahetage oma rätik pärast seda, kui pole enam kui kaks või kolm kasutusotstarvet. Kui te treenite päeva jooksul, siis uuesti dušši.

Shampoo juukseid regulaarselt, vähemalt üks kord iga kahe kuni kolme päeva jooksul. Selleks, et hoida šampoonide vahel värsket lõhna, kasutage kuiva šampooni või piserdama peanahka söögisoodaga. Laske pulbrile 10 minuti jooksul imenduda liigsed peanahaõlid ja pintsli see juuste pikkuses. Kasutage puhumisseadet jahedas seades, et vabaneda pealavalgust jäävast pulbrist. Pese oma juuksepintslit üks kord nädalas šampooniga, et seda puhtaks hoida.

Raseerige juukseid alla oma kaunistes ja kasutage bikiiniriba trimmerit, et hoida oma karvkatte juuksed kärbitud. Juuksed püüavad baktereid ja hoiavad seda naha lähedal, kus seda saab hõlpsamini lõhna tekitamiseks higiga ühendada.

Pange deodorant alla oma kaenlaalustele ja piserdage desodoreerivat pulbrit kogu põrandaga kaetud pindalaga. Alumiiniumipõhised higistamisvastased vahendid võivad olla tõhusamad, kui kipuvad palju higi välja põletama, sest higi ja alaselgete bakterite kombinatsioon tekitab eriti kõhna keha lõhna. Pange deodorant ja pulber sinu sisse oma rahakoti või jõusaali kotti ja korra päevas, kui vaja.

Kandke hingavast riidest, nt puuvillast ja linasest riidest valmistatud puhtaid riideid. Ärge kunagi kandke oma riideid rohkem kui ühe päeva jooksul ilma pesemiseta, eriti sokid ja aluspesu. Pesemisvahendi lõhnade vastu võitlemiseks lisage lõplik loputamiseks 1/4 tassi valget äädikat. Kui teie aluspesu või oma särkide varred on eriti kurtlikud, pihustage neid valge äädika abil ja laske 15 päeva enne pesemist leotada.

Likvideerige toidust karmid toidud nagu küüslauk, sibul, karri ja liha. Jooge palju vett, et oma süsteemi välja tõrjuda ja süüa rohkesti kõrge veesisaldusega toitu, nagu näiteks puuviljad ja köögiviljad.