Kuidas kasutada softballi proovimist

Softballi meeskonna proovimise läbiviimine võib olla keeruline ülesanne. Treenerid teevad valikuid, võttes aluseks väikese proovi suuruse, et määrata kindlaks, millised mängijad on kõige paremini nimekirja täitma. Enamikul juhtudel toob see kaasa nõrgemate mängijate löömise ja mõne mänguväljaku alustamise. Otsustamisprotsessi võtmeks on mängijate organiseeritud ja järjepidev hindamine.

Enne testi tegemist alustage konkreetse plaani ja ajaskaala koostamiseks. Tea, mida otsite igale mängijale ja kuidas oma loodud aega hallata. Võtke teadmised konkreetsete oskuste kohta, mida otsite, ja teate, mida neil neid hinnata. Lõpuks otsustada, kuidas teate meeskonnale tulemustest ja kuidas teid positiivselt julgustada neid, kes meeskonda ei tee.

Vaata mängijaid, kui nad sooritavad, löövad, löövad ja viskavad. Mõne proovimise korral saate vaadata ja hinnata ka pitchingut. Mõnikord saab seda teha praktika järgi pärast lõikude tegemist. Iga elemendi hindamiseks on oluline välja töötada ühtne punktide süsteem.

Mõõtke püüdmise ja viskamise oskusi samaaegselt, kasutades selleks kahte treenerit, et jälgida ja registreerida iga tulemus. Erinevate püüdmise ja viskamise viiside jaoks tuleks teha kaks eraldi vooru. For väljapoole, tabas iga mängija 10 lendu palli. Lihtsalt anna 0 punkti vastamata jäänud saagist ja 1 mängu eest. Pärast seda, kui iga pall on välja lülitatud, laseb mängija siseneda teise alale, kui teine ​​treener registreerib. Auhind 0 palli eest, 1 palli mõõdukalt ebatäpse viska eest ja 2 palli eest. Väljaspool maa-ala tabas 10 maapalli ja andis osavõtjale 0 punkti vigade eest, üks punkt palli hoidmiseks nende ees ja 2 punkti täidetud saagiks. Visakeerimise jaoks laske igal mängijal kõigepealt visata ja kasutada väljapoole välja toodud hinde.

Salvestage subjektiivseid vaatlusi, kasutades selleks, mida teie silmad täidavad hindeandmeid. Samal ajal tuleb olla ettevaatlik, et neid andmeid üldse mitte ignoreerida ja otsustada ainult subjektiivsele otsusele. Igal meeskonnal on tugevused ja nõrkused ning treener peab tegelema iga positsiooni ja meeskonna kui terviku konkreetsete vajadustega. Subjektiivsed märkused aitavad otsust teha, kui kaks mängijat on andmete alusel või kui neil on erinevates valdkondades tugevaid külgi.

Võrdle ja vastandage kõik andmed ja subjektiivsed märkused. Hinnake meeskonna tugevusi ja nõrkusi ning määrake, kes sobib kõige paremini. Erinevate valdkondade erinevate osapoolte potentsiaal. Sellest saab otsuseid teha ja nüüd on teil järjekindlalt võimalik individuaalseid mängijaid õiglaselt hinnata. Võtke aega telefonikõne tegemiseks neile, kes on meeskonda teinud ja kasutavad proovitulemusi, et näidata, kuidas te neid valisid. Neile, kes ei tee meeskonda, kasutage tulemusi, et parandada. Ärge kunagi tehke teisi mängijaid puudutavate teadetena teateid. Helistage igale mängijale individuaalselt ja privaatselt.